Kolonie 2023

Dzień Pierwszy

Pierwszego dnia po zameldowaniu się w hotelu, zjedzeniu posiłku wybraliśmy się na spacer po okolicy, podziwiając piękne widoki. Wieczorem czekał na nas fantastyczny seans filmowy.

Drugi dzień

Po śniadaniu pojechaliśmy zwiedzać ruiny zamku Czorsztyn. Następnie przejechaliśmy do miejscowości Szczawnica i spacerem poszliśmy do wodospadu Zaskalnik. Po mile spędzonym czasie nad wodospadem, udaliśmy się zwiedzać urokliwą Szczawnicę. Ten dzień zakończyliśmy dyskoteką integracyjną.

Dzień trzeci

W środę rano po zjedzeniu śniadania wyruszyliśmy w góry z Palenicy mogliśmy podziwiać piękne roztaczające się widoki. Po obiedzie młodsza część grupy brała udział w warsztatach. Natomiast część starszych podopiecznych czekała miła niespodzianka w postaci wyjścia na pizzę.

Dzień czwarty

Czwartek poświęciliśmy na odpoczynek i zregenerowanie sił, postanowiliśmy w miły sposób odpocząć i leniuchować na plaży. Nasi najmniejsi miło spędzili czas na placu zabaw.

Dzień piąty

W piątkowy dzień udaliśmy się na Wyciąg Szczawnica – Polanica. Młodsi ze względu na wiek nie mogąc jechać wyciągiem. Mogli przejechać się kolejką i podziwiać uroki Szczawnicy. Ostatnim punktem dzisiejszego dnia była dyskoteka. Na której się doskonale bawiliśmy.

Dzień szósty

Ostatniego dnia po śniadaniu udaliśmy się na rejs statkiem. Po obiedzie postanowiliśmy wykorzystać ostatnie chwilę na plaży. Nasi najmłodsi zajadali się lodami i opalali się, natomiast starsi miło spędzili czas kąpiąc się. Wieczorem wspominaliśmy bardzo miło nasz wyjazd przy ognisku. Wszyscy będą bardzo mile wspominać ten wyjazd. Niestety następnego dnia musieliśmy już wracać.