Wigilia 2020

Powiększ obraz

Czas Świąt w naszej placówce jest jednym z ważniejszych wydarzeń w ciągu całego roku… Niewątpliwie Wigilia, która odbyła się wspólnie z młodzieżą Regionalnej Placówki Opiekuńczo Terapeutycznej w Kazimierzy Wielkiej

Dyrektor, pracownicy placówki oraz wychowankowie zgromadzili się w stołówce punktualnie o godzinie 13.00. Świętowanie zaczęliśmy od części artystycznej w postaci Jasełek, którą przygotowała młodzież placówki wraz z wychowawcami. Następnie głos zabrał Pan Dyrektor składając wszystkim najserdeczniejsze życzenia świąteczne. Po wysłuchaniu przemówienia przełamaliśmy się opłatkiem, złożyliśmy życzenia i przystąpiliśmy do wieczerzy. Na stole pojawił się barszcz czerwony z uszkami, krokiety z kapustą i grzybami, ryba… Za przygotowanie wspaniałych potraw podziękowaliśmy naszym Paniom kucharkom.
W tym magicznym czasie nie obyło się również bez kolęd, wszyscy po zjedzonym obiedzie wigilijnym zaczęliśmy wspólne śpiewanie. Na zakończenie każde z dzieciaków otrzymało słodki poczęstunek od Pana Dyrektora.
W tym wspaniałym dniu nie było czasu na zmartwienia, każdemu towarzyszył radosny świąteczny nastrój.

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *