Magia Świątecznej Gwiazdki

Powiększ obraz

Piłki, stroje piłkarskie, samochody zdalnie sterowane, lalki, domki itd. – takie prezenty oraz wiele wiele innych otrzymali wychowankowie RPOT w dniu dzisiejszym dzięki wspaniałym ludziom którzy otworzyli swoje serca!

Tradycja obdarowywania się prezentami jest najmłodszym ze świątecznych zwyczajów. W dniu dzisiejszym w nasze mury zawitał Mikołaj wraz z pomocnikami obdarowując dzieci wspaniałymi upominkami oraz słodkościami. Nie zabrakło śpiewu kolęd, cudownej rodzinnej atmosfery, uśmiechów oraz momentów wzruszeń. Jesteśmy niezmiernie wdzięczni każdej osobie która zaangażowała się w ten cudowny czyn, za tak cudowne prezenty. Nie spodziewaliśmy się aż tylu darów. Dzieci były zadowolone i szczęśliwe a my razem z nimi. Jeszcze raz dziękujemy za czas i zaangażowanie w pomoc dla naszej placówki.

Serdeczne podziękowania dla:

🌲 Fundacji DAJEMY WYBÓR – Składamy gorące podziękowania  wszystkim osobom które zmobilizowały się aby ten czas był wyjątkowy, jesteście wspaniałymi ludźmi, tyle serca i zaangażowania w tą akcję  ❤️ .
Serdecznie polecamy http://www.dajemywybor.pl

🌲 Miejsko – Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Czarnocinie oraz Urzędu Gminy Czarnocin – dziewczyny jesteście wspaniałe i jak zwykle niezawodne ❤️ szczególne podziękowania dla Marleny B, która była dzisiaj z nami wcielając się w rolę świętego Mikołaja, a także zorganizowała zbiórkę słodyczy dla dzieci na terenie gminy Czarnocin ➡️ jesteś wspaniała ❤️
Pani Wójt bardzo dziękujemy za zabawki dla najmłodszych 
🌲 Pizza Winchester w Krakowie za zaangażowanie i chęć pomocy dzieciom, wszystkim, którzy przyczynili się do tego wyjątkowego dnia przynosząc upominki do pizzerii serdecznie DZIĘKUJEMY  .
Polecamy https://www.pizzawinchester.pl

 

    Dodaj komentarz

    Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *